06.05.2005 :: 18:18
Ja to normalnie jestem gapa!!! Robię pamiętnik, niby wszystko pięknie, cudnie, ale ja właściwie się wam nie przedstawiłam. Nic o mnie nie wiecie i w ogóle. Ale plama! Teraz muszę to nadrobić... Imię: Karolina Drugie imię: Stafania :) Nazwisko: zastrzeżone :P Data urodzenia: 12.11.1990 Znak zodiaku: skorpion Pseudo: urania, erato, karolcia Kolor oczu: brązowy Kolor włosów: czarne Ulubiony film: Troy, Władca Pierścieni (I,II,III), Pianista, Helikopter w ogniu, Król Artur Ulubiony aktor: Orlando Bloom Ulubiona aktorka: Liv Tyler Ulubiony piosenkarz: Bryan Adams Ulubiona piosenkarka: Enya Ulubiona książka: Władca Pierścieni(I,II,III), Sillmarilion, Hobbit, i większość książek G. Mastertona Ulubieni pisarze: J.R.R Tolkien, Graham Masterton Zwierzęta domowe: 2 psy (konkretnie suczki, Bora - amstaf i Kulka - kundelek) i 1 kot (Milan) Rodzeństwo: BRAK (ufff... :roll: ) Ulubiony przedmiot: historia, biologia, j.angielski Znienawidzony przedmiot: w-f, chemia Ulubiona stacja radiowa: Radio ZET, Planeta Ulubiony owoc: truskawka, jabłko, pomarańcza Ulubiony smak lodów: czekoladowe, jogurtowe Ulubiona pora roku: wiosna Ulubiony dzień tygodnia: żaden Zainteresowania: czytanie książek, mitologia, historia, film, zwierzaki, piłka nożna Ulubiony mit: o wojnie trojańskiej, o Odyseuszu, o Jazonie i wyprawie Argonautów Wymarzony zawód: (na razie) praca przy robieniu dubbingu No to już wszystko o mnie wiecie :D