erato90 - komentarze


Dzisiaj krótko. Nie będę się powtarzać z przepraszaniem. Nie było mnie tu bardzo długo, bo nie miałam czasu na wpisy, a po drugie nie miałam psychicznej siły, aby się wpisywać. Ostatnio tyle traciłam nerwów w szkole, że tego się nie da opisać. W ostatni piątek miałam próbny egzamin gimanazjalny z cz. haumanistycznej. Wczoraj miałam egzamin z cz. matematyczno-przyrodniczej. Poszło mi chyba całkiem dobrze, ale nie z swojej zasługi
Co do reszty do dobijały mnie koleżanki, a właściwie jedna - Aneczka-sraneczka. Dobrze, że ona tego nie przeczyta... nie miałabym siły jej się tłumaczyć. Dupa, dupa i jeszcze raz dupa.
To by było na tyle tych moich opowieści.
Chyba sobie zaraz zmienię szablon.
PaPA

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.07.2005 :: 16:08 :: ludwik.warynski.net

zygfrydzia

erato90!!! JA MOGĘ CI DORADZIC WIELE BARDZO INTERESUJĄCYCH SZTUCZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MNO.ŻE NIE KONIECZNIE ZWIĄZANYCH Z PROWADZENIEM BLOGA, ALE RÓWNIE PODNIECAJĄCYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. WEJDŹ NA MOJEGO BLOGA TO SE POGADAMY LUB ZADZWOŃ NA MÓJ TEL. SŁUŻBOWY 0-700-880-774 CCCCCZZZZZZZZZEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMM 7 DNI W TYGODNIU, 24 H NA DOBĘ
12.06.2005 :: 18:24 :: dcu109.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka thx za kmcie którą mi dałaś. Zapraszam ponownie na mojego bloga jest akurat nowa nocia http://moda-i-style.blog.onet.pl
P.S. Oby dwa blogi są u mnie w linkach.
24.05.2005 :: 17:24 :: era-r2.virnet.pl

marta

nie musisz przepraszac. bedzie lepiej, glowa do gory
p.s. masz ladny ten szablon... hehe zgadnijmy dlaczego...
pozdro
Talk.pl :: Wróć